Reference

Tomáš P.

Tomáš P.

Kladná zkušenost s kamny na dílně, následně zakoupeny další Apola pro babičku na chalupu, která si je taktéž velmi pochvaluje, oproti starým sálavým krásně rozhání teplý vzduch po celé chalupě. Bohužel jsme při umístění na kamnech lehce poškodili lak, ovšem pan Smrčka nám ihned nabídl variantu opravy zdarma. Vše ok.


Josef P.

Josef P.

Kamna APOLO 14 Pro od LUMA-kamna jsem si vybral nejen pro jejich netradiční a atraktivní design, ale také jejich funkčnost, konkrétně velmi rychlý nástup distribuce tepla díky připojenému ventilátoru, jehož otáčky jsou plynule regulovány v závislosti na intenzitě topení. Kamny vytápím celý suterén a přízemí obytného domu.Jednání s firmou a dodání bylo velmi flexibilní a vstřícné.S klidným svědomím mohu kamna LUMA vřele doporučit.


M.Kellerová

M.Kellerová

Objednali jme si Kamna pred Vanocema celkem pozde, ale panove byli moc sikovni a produkci zvladi a Kamna jsme do Vanoc dostali. S veskeryma pozadavkama a poptavkama nam vysli vztric. Kamna jsme zabudovali na zimni zahradu a pekne hrejou. Moc Vam dekujeme!


P. Hrbek

P. Hrbek

 S kamny  jsme  moc  spokojený.  
Prostor  zatím  vytopily bez  problémů. 


Martina K.

Martina K.

S nákupem kamen APOLO 14 PRO jsme jednoznačně neprohloupili. Vytápíme s nimi nezateplenou chatu, která značně promrzá, dříve jsme museli topit několik hodin abychom se dostali na teplotu nad 15 stupňů, teď máme do hodiny vytopeno a krásně teplo. Výhodou je jednoduchost ovládání kamen, jejich rychlá účinnost a ohromná úspora dřeva. Rádi se o naše zkušenosti podělíme.